inkább gyengének.
könnyebb úgy leélned az életed, hogy reménykedsz, hogy valaki vigyáz rád, hogy halálod után vár a menny, a rosszakra meg pokol, mint hogy belásd, hogy ez baromság, magad vagy, és rosszak egész életedben szopathatnak, a végén úgyis mind2en ugyan úgy semmisültök meg.
a katolikus egyházat megy egy marék szarnál is kevesebbre becsülöm, de ebbe végképp ne menjünk bele

I wish I could have known about the view from halfway down