28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Razor 911
Razor 911 [721]
Nem azért hiszek mert félek a hitetlenség következményétől vagy mert egyszerűen nyugtatni akarom magam.

Tucsok

david139
david139 [18716]
inkább gyengének.
könnyebb úgy leélned az életed, hogy reménykedsz, hogy valaki vigyáz rád, hogy halálod után vár a menny, a rosszakra meg pokol, mint hogy belásd, hogy ez baromság, magad vagy, és rosszak egész életedben szopathatnak, a végén úgyis mind2en ugyan úgy semmisültök meg.

a katolikus egyházat megy egy marék szarnál is kevesebbre becsülöm, de ebbe végképp ne menjünk bele

I wish I could have known about the view from halfway down

Razor 911
Razor 911 [721]
Akkor te engem bolondnak tartasz ?

Tucsok

david139
david139 [18716]
hát nem lehet egyről a kettőre jutni, mert lehetetlen, hogy egy normális embert bizonyítékok nélkül meggyőzz a meséd igazáról.

jót szórakoztam kajálás közben amíg ezeket végigolvastam

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat