Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?
Tucsok
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?
Tucsok