28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Razor 911
Razor 911 [721]
Ajjj, de határozott valaki. Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?

Tucsok

Slyder
Slyder [557]
Vallás? Na ne röhögtessetek. Nincs olyan hogy isten. Az ember a saját maga szórakoztatására talál ki ilyen baromságokat. Senki sem tudja hogy mi miből keletkezett, ezért, akiknek az ég adta világon nem volt más szórakozásuk mint ezen gondolkozni, kitalálták hogy egy felsőbbrendű erő a mozgatója mindennek. Ezeket úgy hívják hogy szefósok vagy őrültek, és mindenki az aki ilyen értelmetlen baromságokat valósnak hisz...és nagyon finom voltam.

Vissza

Fórumszabályzat