Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Egy bizonyítékot mondasz rá hogy létezik, esküszöm elhiszem neked.
Mert Isten szabadnak teremtett, és megadja a lehetőséget, hogy te válassz... nem fogja magát rád erőszakolni.
david 139: nem az egészet így teremtette (bár képes lenne rá) hanem mi van ha csak egy kis sejtet. És az fejlődött és osztódott és...
1246-re meg épp azt magyaráztam, hogy ami a leghihetetlenebb és amit az emberi agy nem tud felfogni az az, hogy Isten nem lett hanem öröktől fogva van. Ő nem következik másból. Mert ha következne akkor teremtmény lenne és nem teremtő.
david 139: nem az egészet így teremtette (bár képes lenne rá) hanem mi van ha csak egy kis sejtet. És az fejlődött és osztódott és...
1246-re meg épp azt magyaráztam, hogy ami a leghihetetlenebb és amit az emberi agy nem tud felfogni az az, hogy Isten nem lett hanem öröktől fogva van. Ő nem következik másból. Mert ha következne akkor teremtmény lenne és nem teremtő.
Tucsok
Képzeld te szűklátőkörü istenfélő fanatikus gondoltam már rá. 2 magyarázat van és mind a 2 kész röhej. Az egyik hogy egy nagyobb erő teremtett mindent, a másik pedig a tudományos maszlag, hogy az Ősrobbanással kezdődött minden. Ha ez így van, mi volt elöte? Mi robbant fel? A semmi? És ha tényleg van egy erő ami mindent irányít, akkor az hol van? Miért nem jön le és mondja meg hogy ő a teremtő? Fél a teremtményeitől? Sokat nem kell ezeken gondolkodni mert nincs értelme. Senki sem fogja megmondani mi hogy keletkezett és miből. Csak az idióták meg az elmebetegek hiszik hogy tudják.
Ajjj, de határozott valaki.
Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?
Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?
Tucsok
Vallás? Na ne röhögtessetek. Nincs olyan hogy isten. Az ember a saját maga szórakoztatására talál ki ilyen baromságokat. Senki sem tudja hogy mi miből keletkezett, ezért, akiknek az ég adta világon nem volt más szórakozásuk mint ezen gondolkozni, kitalálták hogy egy felsőbbrendű erő a mozgatója mindennek. Ezeket úgy hívják hogy szefósok vagy őrültek, és mindenki az aki ilyen értelmetlen baromságokat valósnak hisz...és nagyon finom voltam.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]