Ha most megint eljönne, kétezer év múlva megint kételkednének benne, hogy tényleg eljött-e...
Tucsok
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ha most megint eljönne, kétezer év múlva megint kételkednének benne, hogy tényleg eljött-e...
Tucsok

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Ilyen hitetlenséggel amúgy sem fogsz egyik pillanatról a másikra megvilágosodni. Istent keresni kell, nem várni, hogy jelenjen meg előtted és mondja, hogy ő az Isten és ezt bizonyítsa.
Tucsok
Tucsok
Te mitől veszed ilyen biztosra, hogy nincs Isten ? Félsz, hogy van nálad egy sokkal hatalmasabb erő ? Vagy a világ keletkezését hogyan magyarázod ? Gondolkodtál már te ilyeneken a picike agyaddal ?
Tucsok