Egy bizonyítékot várok még mindig tőletek, hogy létezik.Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Ja pár nap alatt viszont már simán összedobható ez a kis univerzum
Egy bizonyítékot várok még mindig tőletek, hogy létezik.
Egy bizonyítékot várok még mindig tőletek, hogy létezik.Számodra, számomra és még a monderátorok számára is az... De azt kizárni, hogy valaki képes rá egyedül azon az alapon, hogy mi nem vagyunk rá képesek nem hiszem, hogy helyes volna.
Például nem fogom kijelenteni, hogy nem programozók készítették a HL2-t mert ilyen bonyolult dolgot képtelenség elkészíteni hiszen ez részemről ostobaság volna.
Ha a csettintéssel van problémád akkor azzal kapcsolatban csak azt tudom mnodani, hogy annál több ideig tartott...
Például nem fogom kijelenteni, hogy nem programozók készítették a HL2-t mert ilyen bonyolult dolgot képtelenség elkészíteni hiszen ez részemről ostobaság volna.
Ha a csettintéssel van problémád akkor azzal kapcsolatban csak azt tudom mnodani, hogy annál több ideig tartott...
Man literally too angry to die
te gondolj bele a sejtek összetettségébe, minden egyes állat- és növényfaj összetettségébe, az atomokba, az univerzum méretébe.
szerinted ezt mind valaki megtervezte? aztán egy csettintéssel létrehozta? képtelenség.
szerinted ezt mind valaki megtervezte? aztán egy csettintéssel létrehozta? képtelenség.
I wish I could have known about the view from halfway down
Ez egy érdekes kérdés, hogy hol van annak a határa amit fel tudunk fogni és mikor van az amikor csak azért mondjuk, hogy nem felfogható mert nem akarunk belemenni...
Ha belegondolsz a sejtek összetettségébe vagy a bolygók mozgásába akkor felmerülhet, hogy mintha meg lenne tervezve. Valószínűleg ő is megvizsgálta, hogy a természetben látott dolgokból lehet-e tervezőre következtetni avagy nem.
Ha belegondolsz a sejtek összetettségébe vagy a bolygók mozgásába akkor felmerülhet, hogy mintha meg lenne tervezve. Valószínűleg ő is megvizsgálta, hogy a természetben látott dolgokból lehet-e tervezőre következtetni avagy nem.
Man literally too angry to die
logikus, hogy kell lennie egy mozdulatlan mozgatónak
nagyon kedveled a mozdulatlan mozgató szófordulatot, de miért lenne logikus?
nekem nem az. szóval, ha nem tudjuk, hogy hogyan lett a semmiből valami, akkor találjunk ki valamit (istent), ami a semmiből lett. csak hátrébb léptünk eggyel.
nagyon kedveled a mozdulatlan mozgató szófordulatot, de miért lenne logikus?
nekem nem az. szóval, ha nem tudjuk, hogy hogyan lett a semmiből valami, akkor találjunk ki valamit (istent), ami a semmiből lett. csak hátrébb léptünk eggyel.
I wish I could have known about the view from halfway down
Én úgy gondolom, hogy van Isten, mert ez az egész világ biztos nem a semmiből lett, és logikus, hogy kell lennie egy mozdulatlan mozgatónak. Most az, hogy Allahnak, vagy Istennek nevezed az mindegy. Egy iszlám szerintem ugyan úgy eljuthat az üdvösségre mint egy keresztény, ha jó életet él, csak ugye ők úgy képzelik el a paradicsomot, hogy meztelen nők legyezgetik őket pálmafa levelekkel, meg a legfinomabb borokat isszák...
Meg a kereszténység amúgy sem tanít semmi rosszra. Abból csak nyerhetsz és erőt meríthetsz a mindennapokhoz.
Meg a kereszténység amúgy sem tanít semmi rosszra. Abból csak nyerhetsz és erőt meríthetsz a mindennapokhoz.

Tucsok
Hát akkor miért?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nem azért hiszek mert félek a hitetlenség következményétől vagy mert egyszerűen nyugtatni akarom magam.

Tucsok
inkább gyengének.
könnyebb úgy leélned az életed, hogy reménykedsz, hogy valaki vigyáz rád, hogy halálod után vár a menny, a rosszakra meg pokol, mint hogy belásd, hogy ez baromság, magad vagy, és rosszak egész életedben szopathatnak, a végén úgyis mind2en ugyan úgy semmisültök meg.
a katolikus egyházat megy egy marék szarnál is kevesebbre becsülöm, de ebbe végképp ne menjünk bele
könnyebb úgy leélned az életed, hogy reménykedsz, hogy valaki vigyáz rád, hogy halálod után vár a menny, a rosszakra meg pokol, mint hogy belásd, hogy ez baromság, magad vagy, és rosszak egész életedben szopathatnak, a végén úgyis mind2en ugyan úgy semmisültök meg.
a katolikus egyházat megy egy marék szarnál is kevesebbre becsülöm, de ebbe végképp ne menjünk bele

I wish I could have known about the view from halfway down
Akkor te engem bolondnak tartasz ?
Tucsok
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]