28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Toki
Toki [5086]
Te jó ég mekkora öngól. Ha az okosok nem tudják az egész Földön, akkor a mi kis evangélistáink honnan a bánatból tudják? Ja hogy Isteni hatásra írták meg őket, amikről szintén emberek mondták azt egy zsinaton hogy na hát ez tényleg Isteni hatással történt és nem csak bekómált állapotban haluzták ezeket a jó kis sztorikat, amik nagy része amúgy már létezett régebben is más kultúráknál, szóval legalább kicsit eredetiek is lehettek volna. Ebből a szempontból George Lucas sokkal menőbb mint mondjuk Máté evangélista.
Beny12
Beny12 [6388]
Vki számolja ki, hogy mekkora periódusonként jön újra és újra ez a téma. Lerágott csont. Senki nem fog előrébb jutni, mert léteznek önfejű ateisták és léteznek flúgos hívők is. Lehet filozofálgatni az élet keletkezéséről, meg a Mindenhatóról, de kétlem, hogy bárki innen olyan aggyal rendelkezzen, amivel fel tudná fogni ennek az egésznek a jelentőségét. A Világ keletkezéséről van szó, nem pedig egy legóból készült halálcsillagról... Ha az okosok szerte a Földön nem tudják, hogy hogyan keletkezett a mi kis sárbolygónk, akkor majd biztos ti fogjátok megmondani a tutit.

Vissza

Fórumszabályzat