Aztán én nyitottam-e felé és el akarok jutni arra a pontra, hogy ne lehessen megingatni a hitem. Ha ezt elfogadod, hogy ő a Teremtő, akkor onnantól könnyű. Az élet tanulás... az életem egy részét mindig azzal töltöm, hogy megismerjem az Istent. És nekem egy így jó.
Igazad van, hogy nem olyan életet élünk amilyet kéne, mert azért csak a keresztényeknek kéne példát mutatni, de mi is esendő emberek vagyunk.
Egyedül az Isten tökéletes.
Tucsok

Nem vesztetek semmit.