Mondd. Megismertél már valaha is róla valamit?
Hogy lehet megismerni olyasvalamit, amit mi nem is látunk/tapasztalunk, sőt továbbmegyek. Ami nem is létezik?
Nem offenzív akarok lenni. Még egy kérdés. Hogy keresed Istent, mit hiszel mi az?
We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Nem vesztetek semmit.