Hinni lehet akármiben, a gondom nekem azzal van, hogy ezek az emberek az ő agymenésüket a tudományos elméletekkel minimum egyenrangúnak, de inkább azok felett állónak tekintik. Ezt az elképzelést pedig állítólag logikus érvekkel és valódi bizonyítékokkal tudják alátámasztani.
Na, ezek azok, amikből egy szálat nem láttunk.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Most komolyan. Egyébként valaki elmondaná, hogy mit akartok tulajdonképpen kifacsarni szerencsétlenből?

Nem vesztetek semmit.