Hány éves vagy Lacc?
Egyébként ez egy igen bonyolult probléma. errol órákat lehetne beszélgetni.
Rulez ! Kúl ! Fajin !
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Hány éves vagy Lacc?
Egyébként ez egy igen bonyolult probléma. errol órákat lehetne beszélgetni.
Rulez ! Kúl ! Fajin !