28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ez szerintem érdekes hír:

Asztrobiológiai konferencia a Vatikánban.

Egyébként az „Isten az embert a saját hasonlatosságára teremtette” kitétellel szerintem nem lenne nagy gond. Azt sem kell szó szerint érteni, elvégre Isten nem egy ősz hajú, szakállas bácsi két kézzel és két lábbal, csak mi szoktuk úgy ábrázolni, ha valahogy ábrázolni kell. A másik probléma, azaz hogy Jézus őértük is meghalt-e, teológiai szempontból már sokkal izgalmasabb lehetne.

De mindenesetre én tök örülök, amikor ilyen híreket olvasok. Szeretem, ha az egyház nyitottan és értelmesen gondolkodik hasonló tudományos kérdésekben.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat