Senki se képes felfogni a halál fogalmát, reménykedünk hogy lesz valami utána mert képtelenek vagyunk felfogni hogy egyszercsak vége az életünknek és akkor nincs tovább!!! Szerintem mindenki borzong ha erre gondol. Miért jo nekünk hitegetni magunkat? És ha tényleg isten teremtette ezt a világot ami annyira tökéletesen van felépitve sok millio féle élőlényel (talán génsebész volt
szoval hogy teremthette az embert ami egy genetikai szemét csak önpusztitásra alkalmas
És miért van hogy a háboruk 75%a vallási okokbol van?
pontosabban vallási fanatikusokra épitkező nyereségvágybol)losztmucsacsosz