28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Trafikos
Trafikos [1892]
Az ember nem tud belenyugodni semmibe neki mindenre magyarázat kell! már 3évesen csak azt hajtogatja hogy ez micsoda meg miért? aztán mindenfélével megmagyarázza hogy azért. És nem bir belenyugodni hogy bizonyos kérdésekre nincs válasz. mindenhol kialakultak az isten imádatok de ha belegondolunk rengeteg istennek kellene akkor lennie hogy most melyiket hiszzük el? vagy mindegyik igaz lenne? ezt senki se tartja valoszinünek még a hivők se! én nem vagyok az.
Senki se képes felfogni a halál fogalmát, reménykedünk hogy lesz valami utána mert képtelenek vagyunk felfogni hogy egyszercsak vége az életünknek és akkor nincs tovább!!! Szerintem mindenki borzong ha erre gondol. Miért jo nekünk hitegetni magunkat? És ha tényleg isten teremtette ezt a világot ami annyira tökéletesen van felépitve sok millio féle élőlényel (talán génsebész volt szoval hogy teremthette az embert ami egy genetikai szemét csak önpusztitásra alkalmas És miért van hogy a háboruk 75%a vallási okokbol van? pontosabban vallási fanatikusokra épitkező nyereségvágybol)

losztmucsacsosz

Vissza

Fórumszabályzat