28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

alibaba
alibaba [891]
szerintem nincs az embernel felsobbrendu leny.Marmint olyan ertelembe mint az Isten.

egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy osrobbanas.A robbanas utan az por es a gazok osszetapadtak es letrejottek a galaxisok, naprendszerek, az egyik neprendszerben(valoszinuleg nem csak egyben) pont ugy helyezkedett el egy bolygo hogy alkalmas legyen valamifele elet elhordasara(nem talaltam jobb szot).

Eloszor csak kis bakteriumok.Azok megteremtettek az eletfelteteleket a felsobbrendu elolenyeknek es igy tovabb, egeszen az emberig.Lehet hogy mi is egy meg nalunk nagyobb agyterfogattal rendelkezo(tehat inteligensebb)lenyeknek teremtjuk meg a felteteleket.

A 2. bekezdes tudomanyon alapul(amit inkabb elfogadok mint a vallast).Az utolso nagy resze viszont az en agyambol pattant ki.

Vissza

Fórumszabályzat