Na-na Ackbar !
Azért a Biblia jóval értékesebb annál, minthogy gyújtóst csináljunk belole.
Egyébként ,ha minden emberúgy élne, ahogy tanítja, me nem egy ilyen szemét világ lenne.....
Na mind1. Túlfilozofáltuk ezt a kérdést.
exidor: Már csak azt szeretném megkérdezni toled, hogy melyik egyház tagja vagy?
A J. T-re tippelek.
ha nem akarod nem kell megmondani.
Rulez ! Kúl ! Fajin !