Ki a franc az aki találkozott már jézussal???
Most rizsázol nekem itt 10 sort a szeretetről mint egy pap, uncsi 30X lerágott szöveg de még mindíg nem válaszoltál a kérdésemre.
KONKRÉTAN (!!!!!) válaszolj azokra a kérdésekre amiket előző hozzászólásomban feltettem neked, ill. ha megkérhetnélek ne gyere azzal a dumával hogy de sajnálom hogy nem érted meg a mondanivalómat mert az ilyen ködös hozzászólások (amikbe mindent bele lehet képzelni) után ez szokott jönni. THX
De csak így lehet túl élni ezt a világot.
Ez úgy hangzott mintha a poklot élnénk. Ez ökörség! Miből gondolod ezt?