Foleg az ószövetségi részekre gondolok.
Isten a Bibliában nagyon is sok helyen emberi tulajdonságokkal van felruházva. Sok helyen úgy beszél az emberekkel, mint gyerek a gyerekkel. Egy felsobberndu lény miért csinál ilyet?
Nekem pont az ilyen meseszeru részekkel van problémám.....
Rulez ! Kúl ! Fajin !