28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Capali
Capali [887]
exidor: És arról mi a véleményed, hogy a Biblia nagyon sok helyen olyan mint egy mese, látomás, legenda.

Foleg az ószövetségi részekre gondolok.
Isten a Bibliában nagyon is sok helyen emberi tulajdonságokkal van felruházva. Sok helyen úgy beszél az emberekkel, mint gyerek a gyerekkel. Egy felsobberndu lény miért csinál ilyet?
Nekem pont az ilyen meseszeru részekkel van problémám.....

Rulez ! Kúl ! Fajin !

Vissza

Fórumszabályzat