28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Piccolo
Piccolo [1108]
Kösz

Tudod, nincs is ellentmondásosabb bonyolultabb, érthetetlenebb, értelmetlenebb, logikátlanabb, abnormálisabb dolog, mint a vallás!!!

Talán a legnagyobb baromság ez az Isten/Sátán, Jó/Rossz dolog. Vagy nem különböznek, akkor az összes vallás az alapjaiban dőlne meg, vagy egy hatalmon vannak, akkor meg tök utálhatják egymást, de biztos félnek is egymástól, mert különben már történt volna valami nagyon furcsa. De ha 2 van 1 hatalmon, akkor valaki biztos van fölöttük, de az isten fölött senki nem lehet, tehát az előbbi nem is Isten volt, de ha van új Isten, annak is kell egy gonosz pár, és a kör bezárul!!!

Szóval szerintem Sátán nem lehet, csak Isten, aki viszont nem jó, de nem is gonosz (tehát köze nincs a vallásokhoz) Csak ez magyarázza meg ezt a világot, meg az, hogy nincs isten.

Vissza

Fórumszabályzat