28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

exidor
exidor [96]
Jehova semmiképpen nem vagyok, mert ez Istennek az egyik neve (legalábbis a JHVH mássalhangzókból ma így ejtik). Hogy magát Jehova tanújának nevező egyén vagyok-e, erre csak annyi tudok mondani, hogy olvasd el "újból" a [2000.12.07. 19:01] keltezésű hozzászólásomat. Köszi.

Vissza

Fórumszabályzat