Ja-ja, rövid volt, de most ennyiből is kijöttem... 
***
Egyébként köszi az elismerő és bíztató szavakat, Duke, Piccolo, Seqesx és a többiek... (Ez a 'műsor' nem jöhetett volna létre, ha nincs... Isten !!! 
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ja-ja, rövid volt, de most ennyiből is kijöttem... 
***
Egyébként köszi az elismerő és bíztató szavakat, Duke, Piccolo, Seqesx és a többiek... (Ez a 'műsor' nem jöhetett volna létre, ha nincs... Isten !!! 