Én őszintén megmondom ubom a jövőt és a II. VH-t mért nem lehetne egy Napoleon féle háborút elkészíteni, pl mint a call of juarez elején csak CoD-os style-ban. Legalább én valami I. Vh-s vagy Napoleonos háborús FPS-t látnék szívesen. Ti miket várnátok szívetek szerint?