28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

attilusz
attilusz [192]
Én őszintén megmondom ubom a jövőt és a II. VH-t mért nem lehetne egy Napoleon féle háborút elkészíteni, pl mint a call of juarez elején csak CoD-os style-ban. Legalább én valami I. Vh-s vagy Napoleonos háborús FPS-t látnék szívesen. Ti miket várnátok szívetek szerint?

Vissza

Fórumszabályzat