28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Háborús filmek és a valóság



Írd ide hozzászólásod:

Petyo
Petyo [3973]
Ilyen filmeket láttál és a Ryan a Top1. Mondjuk Pearl harbor és Ellenség a kapuknál nálam kuka. Ellenséges terület? ha az ,amire gondolok, akkor az is. A nap birodalma szvsz nem annyira a háborús film kategória.
Bár most hogy így végigolvasom, a Ryan még mindig jó
Az meg nem baj, hogy neked ez a kedvenced. Ez egy fórum, ahova leírod a véleményed és a többiek reagálnak rá, válaszolnak.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

CrY
CrY [421]
Mert egyelőre ez volt a leghatásosabb háborús film amit láttam.
Ezeket néztem meg:Ellenség a kapuknál,Híd a Kwai folyón,A nap birodalma,Sztálingrád,Pearl Harbor,A sólyom végveszélyben,Ellenséges terület
Tehát csak láttam a fórumot és gondoltam írok valamit.Nem tudom, hogy nektek melyik az úgymond "TOP 1".Szal én is szeretem a háborús filmeket.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Csak a merő kíváncsiság: Miért?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

CrY
CrY [421]
Bocs nem ugrik be mi az az "etalon".Nem biztos, hogy láttam szóval egyelőre nálam a Ryan a "TOP 1".
Petyo
Petyo [3973]
Cry kijelentésének második részével kapcsolatban Csirkével értek egyet. Asszem a Ryan elég messze van az etalontól. Max ami a filmes technikát illeti, a kivitelezést. Az azért úttörő volt.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Vissza

Fórumszabályzat