28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Bad Company 2



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29457]
Na szépen sorban.

Ki pikkel rá? Nem kritizálom, egyszerűen leírom a tényt, ami a kész játék alapján megfogalmazódott bennem: a Bc2 tökéletesen rámegy arra, hogy a sok egyszeri magányos farkas játsszon egyet. 4 fős squadok, amik a klánok együtt való játszását nehezíti meg, a kevés jármű...ezek eléggé az egyszeri pub játékosoknak kedveznek.

Azért hiszem hogy le fog csengeni, mert egyelőre akkora a hercehurca a játék körül hogy nem tudják eldönteni mi legyen hivatalos war szabályzat (bár már kialakulni látszik), ami egy idő után a top klánok kedvét elveszi a játéktól.

Nagyon úgy tűnik a dolog hogy valamiért rámsütöttétek ezt a bf2-maniac dolgot, pedig kurvára mellé. Irigykedik a halál, három hetes a játék, de sokan már most a ranglista felénél járnak, ez kihívás? 3 hónap lepörgetni a rangokat?

A Killcam pedig itt nem érvényesül jól, infantry játékmódban, kis mapokon lenne haszna, publik játékosoknak. Nem hiányoltam, csak ahhoz hogy sikeres legyen a játék ez kell, mert a sok publáma ettől tudja hogy nem ő volt ostoba körülnézés nélkül bemenni a sikátorba hanem az ellenfél campelt úgybizony

Azt nem is kommentálnám hogy nekiálltál szívózni a konfigommal, holott leírtam világosan hogy nem megy nekem a bc2. Sőt, azt se írtam hogy a Bf3-nak mennie kellene, mert a Frostbite fog döcögni azalatt is. Nehogymár olyat mondass velem amit nem is akartam...

PS: Arról beszélek amiről akarok amíg tkp. a klánom fórumán vagyok bocs.

Cygary: Megy PM.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Wotan
Wotan [1219]
"(szvsz egy év múlva már pangani fog a játék)"

Miért írod le a játékot? Ha ennyire leírod és ráadásul meg sincs és nem is játszol vele és ennyire pikkelsz rá akkor miért vetted annyira zokon, hogy kritizáltam anno béta alapján? Micsoda drámai fordulat. Én védem veled szemben a bfet. Tényleg nem értem miért hiszed, hogy lecseng. Ha a Cod 1-el, Cs-vel, Wolfensteinnel, Red Orchestrával stb stb 5-10 év után is játszanak akkor miért ne játszanának a Bf bc2vel még évekig főleg ha rendszeresen frissítik? Nagyon úgy tűnik a dolog, hogy számodra csak a bf2 létezik és ennyi. Nem irigykedni kell az új játékokra hanem felvenni a ritmust, tartani a lépést. Bf bc2 topicban ne arról beszélj, hogy szerinted mi kéne ahhoz, hogy sikeres és jó legyen a köv 5 év múlva talán megjelenő bf meg hogy még nem halt meg a bf2. Az élet megy tovább, tedd túl magad rajta, lépj tovább. (Mellesleg az általad oly szidott cod sorozatban jött be a killcam először ha jól tudom és már bfben is azt hiányolod bár hozzá kell tegyem én spec utálom a killcamet ezért is szeretem a hc szervereket codban és bfbc2ben is.). Amúgy meg arról ne is álmodj ha valaha is kijön bf3 az is tökéletesen fog futni a gépeden. Frissíteni kell mind hardver mind szoftver téren. Ez van. Show must go on!

"Mortui solum finem belli viderunt"

LordMatteo
LordMatteo [29457]
Ha Te mondod biztosan.

Mivel se gépem nincs a játék alá se a játék nincs meg, így a játékmenetbeli kérdésekben nem tudok segíteni, csak ami a BF-k sajátossága (most már elég erős fizika, taktika, játékmódok meg hasonló hülyeségek), ingame kérdésekben én is csak a fórumokra hagyatkozhatok.

SPOILER
Ja, osztom az észt a topikban, ugye huli? :Đ


Kicsit off, de a Bf2-ben közel sem állt be az az üresség amit jósoltak neki, bár érezhetően kevesebb a player, de közel sem vészes. Igaz a mostani OpenCup a Bf2-ben nem hozta a szokott jelentkezési létszámot de még így is van 30 csapat + a ladderek is élnek, folyamatosan találkozik az ember új játékosokkal is.

Ha van egy kis eszük a fejlesztőknek, a BC2 lecsengése (szvsz egy év múlva már pangani fog a játék) idejére időzítik a Bf3-t, átvéve a fizikát (akár offolható szerverfunkcióként), killcamot (szintén), felújítják a MEC-USMC-PLA vonalat, pár Bf2-es pályát, sok járművet, és min. 64 playert, akkor kicseszett jó játékot fognak összerakni.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
Azt hiszem én leszek az embered

Csapatjátékilag fényévekre van az összed CODtól, már eleve az a tény hogy a Q gommbal ellenfeleket jelölhetsz, utasíthatsz és segítséget kérhetsz taktikázásra ad lehetőséget. Ami nekünk ,,jó'' (vagy inkább könnyítés) az az hogy a járművek közel sem jutnak akkora szerephez. Persze azért egy-egy tank vagy géppuskával felszerelt csapatszállító igen nagy felfordulást okozhat, pár C4 és rakéta elintézi őket, szóval úgy érzem ebben az epizódban a gyalogos részek dominálnak, tankoknak marad a domboldalról kempelés.

A rush játékmód tökéletes kezdésnek, csupán 2-2 objektumot kell védeni vagy támadni, elég egy harcmodorra berendezkedni és menet közben nem kell váltogatni. Mindenképp lehetsz hasznos, csak az elején ne add fel. A bétában például kifejezetten szar voltam, ám mégis első helyekre tornáztam fel magam. Hogy hogy? Egyszerűen mindenkit gyógyítottam, felélesztettem, közben itt ott meglőttem-megjelöltem ezt-azt és kaptam az assist pontokat. Rengeteg olyan kütyü van amely direkt mások segítésére szolgál, például mozgásérzékelő gránátok, speciális távcsövek, tracer dart.
Ugyanúgy unlockolsz fegyvereket és kiegészítőket, no meg ,,perkeknek'' megfelelő extrákat is. Ezekről azonban sajnos azt vettem észre (talán az egyetlen komoly negatívum) hogy a lőszerrel kapcsolatos fejlesztéseken kívül a többi nem igazán jelent semmit. Hiába a nagyobb-gyorsabb sebzést ígérő szöveg, nem észlelek különbséget

Squadokban mozgás remekül meg van valósítva, ha megveszed és a gépem is megjavul akkor megadod a neved, felveszlek barátlistába és mehet a muri. Azért arra készülj fel hogy sokkal kevésbé egyénfüggő a játék mint a COD, és fura mód az Infinity Ward termékein nevelkedett emberek még mindig életképesebbek mint az a sok pro sniper aki áll és fejvadászkodik. Egy szó mint száz: A célzást, hitboxot, és egy két trükköt meg kell szokni, erre pedig ajánlom az alig 6-8 fős szervereket. Bemész, elvagy, ellesel pár trükköt a többiektől akik általában segítőkészek és elmagyaráznak mindent.

A pályák frankók, a fizika remek, hangeffektek tökéletesek és a hangulat hibátlan. Ha itt-ott bénákkal találkozol akkor csak ugorj át egy másik szerverre, ne idegesítsd fel magad és főleg ne szegje kedved a kezdeti nehézség. Én MW 1-2ben sem voltam kiemelkedő, de tudok támogatni-gondolkodni és a win-lose ratiom most 2.1-en áll LM tanusíthatja ha én ilyet mondok akkor az úgy is van. Ez a játék jó
creedszl
creedszl [164]
sziasztok

nagyon gondolkodok azon hogy beszerezzem a gémet a multi miatt csak érdekelne egy elfogulatlan vélemény, jellemzés a multiról a COD multijához viszonyítva.csak mert én világ életemben codos voltam...jellemzés alatt gondolok itt a játékmódokra, a játékmenet pörgésére, mennyire csapatorintált a dolog stb...

előre is köszi

Vissza

Fórumszabályzat