28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Rosszul tudod. A Particion Magic pont azt tudja megcsinálni, hogy újra szabja a partíciókat annélkül, hogy törölné az adatokat a lemezről.

Blade

VOid-
VOid- [1778]
Én úgy tudom ha particiót akarsz létrehozni akkor az összes adatod elveszik a vinyón
Tehát formázni kell
Javítsatok ki ha rosszul tudom

Vissza

Fórumszabályzat