28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Pedig lehet jobban járnál, mert utólag még beszivároghat a gumírozás alá valami és akkor tényleg vége a billenytűzetnek.
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Pf... Na, ez az, amit nagyon el akartam kerülni, mert már volt egyszer egy szétszedős-összerakós megmozdulásom és igen időigényes meló volt.
Babykiller
Babykiller [14268]
Szétszeded és egyesével minden elemet letisztitassz, aztán összelegózod.
Gobiakos
Gobiakos [13332]
No, eljött az idő, hogy segítségért forduljak.

Jópár hete véletlenül beleborult a billentyűzetembe egy csésze kávé (0,5-1 dl). Főleg a numerikus részt és a kurzor billentyűket érte. Akkor rögtön kitisztítottam, amennyire csak tudtam. Eddig nagyon nem is volt zavaró, de pár napja kedzenek drasztikusan beragadni a gombok. Mivel lehetne úgy kitisztítani (spray vagy bármi), hogy újra a normális állapotába kerüljön a cucc, illetve, hogy ne kelljen új keyboard-ot vennem?

Vissza

Fórumszabályzat