28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bejelentették a Silent Hill 8-at (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Pedig ez már a 8. rész lesz, minden platformot beleértve. Az a baj, hogy ezt sem a japánok készítik (ezúttal csehek), ami már a Homecoming esetében sem jött be. Egyre kevésébé bízok egy Silent Hill 2 színvonalú játékban.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
8? Érdekes, utoljára a 4-gyel játszottam. Mindenesetre várós!

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat