McClane stílusával meg nem tudsz mit kezdeni, de abban teljesen igaza van, hogy a minőség bőven mehet a filmélmény rovására. Én lefosoztam anno a Quantum csendjét a mozis verzió megtekintése után. Rá egy évre nekiugrottam a HD-nak, és úgy már hihetetlenül tetszett az egész! Szóval van benne igazság.