IMDB-n 7/10-es... tudom kevés szavazat alapján... és ne vegyük figyelembe, de csak jelent vmit. Még akkor is, ha a szavazók fele a szar verziót leszedte, és az alapján pontozott.
Különben meg mi nézők már akkor is jól járunk, ha Terminator Salvation szintű fan made filmet kapunk.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Egyetértek.
És - bár nyilván az én számból hiteltelen, de - McCl@ne teljesen igazat mond, egy filmnél, legyen az bármilyen film, rengeteget számít a minőség az első megtekintéskor. Nem csak akkor, ha látványfilm, és csak a mozi/HD hozza ki az igazi ízét, hanem egy közönséges filmnél is, amiben egy trükk sincsen mondjuk. Éppen ezért én sem adok ezekre a véleményekre. Ha legalább egy R5 verzióról lenne szó, mint A szupercsapat esetében (ami egyébként szép nagy darab szar lett), azt mondom, oké, ott már nincs akkora különbség, de a sample képek alapján a jelenleg elérhető Predators verziók nem alkalmasak emberi fogyasztásra.
Áhhh ezt a filmet csak moziban szabad megnézni!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!