28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Skiiter
Skiiter [24]
NEKEM MEGVAN PS2 ŐN ÉS KIJÁTSZOTTAM A YOUTUBE NÉLKÜL! ÉS MINDENKI A LEGGYENGÉBB RÉSZNEK NEVEZI ÉS ARRA NEM GONDOL HOGY MÁS ÖRÜLNE HA MENNE A GÉPÉN MERT NEKEM NEM MEGY ÉS NEM LETÖLTÖTTEM HANEM MEGVETTEM SZÓVAL NEM A CRACK ELÉSSEL VAN A BAJ!!!!!! ÉS MEGVAN AZ 1,2,3 RÉSZ IS PS2 ŐN IS, ÉS ÉN MONDOM AZ 1 NEM JOBB MINT A 4 SZERINTEM, PEDIG PC N IS JÁTSZOTTAMMÁR VELE(ÉS SZINTE UGYANAZ VOLT CSAK NÉHA MÁS AJTÓN KELLETT BEMENNI VAGY KIMÁSZNI)!

Vissza

Fórumszabályzat