Az Indiana Jones kalandjátékok régen nagyon hangulatosak voltak, nem is értem miért nem csinálnak legalább remake-t(ha már folytatást nem) ezeknek a játékoknak."Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Az Indiana Jones kalandjátékok régen nagyon hangulatosak voltak, nem is értem miért nem csinálnak legalább remake-t(ha már folytatást nem) ezeknek a játékoknak."Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111