Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Logitech - érkezik a napelemes billentyűzet (Hírek)
Kicserélték gond nélkül, de ez már más téma.
Corvus5: A Logitech egerekre általában 3 év garancia van, az MX518-adat másfél év után szó nélkül cserélték volna, meg se próbáltad? (Nem is beszélve a féléves másik egérről.) Nagyon korrekt a garanciális ügyintézésük meg a techsupportjuk, és ezen a téren másoktól is hasonló véleményeket hallottam.
OFF
Nekem is azt kell mondanom sajnos, h a Logitech túl van sztárolva. Én is a név bűvöletében voltam, de az utóbbi időben kezdek kijózanodni. Ennek elég egszerű magyarázata: 2 Logitech egerem adta meg magát 2 év alatt. Névszerint MX518 másfél évig húzta, ezt egy G500-as követte, ami fél évet bírt. És ha azt veszem, h az egyik 10k, a másik 17k ez nem kicsit szánalmas teljesítmény. A 8 éves Microsoft egerem meg él és virul. A használatról annyit, h napi szinten lebontva kb. fél óra játék + 1-2 óra net/Office volt az igénybevétel, de ezeknek úgy tűnik ez is sok volt, pedig mindkettőn ott virít a GAMER felirat, ami kissé komolyabb trapabírást sejtet. Most erősen gondolkodom az említett A4tech-en. Papíron ugyanazt tudja, anyagra gyengébbnek mondják, de cserébe 1/3 annyiba kerül, és ha már 3 évet bír, akkor már is 1,5x annyit tudtam használni, mint a 2 Logitechet együttvéve.
ON
Nekem is azt kell mondanom sajnos, h a Logitech túl van sztárolva. Én is a név bűvöletében voltam, de az utóbbi időben kezdek kijózanodni. Ennek elég egszerű magyarázata: 2 Logitech egerem adta meg magát 2 év alatt. Névszerint MX518 másfél évig húzta, ezt egy G500-as követte, ami fél évet bírt. És ha azt veszem, h az egyik 10k, a másik 17k ez nem kicsit szánalmas teljesítmény. A 8 éves Microsoft egerem meg él és virul. A használatról annyit, h napi szinten lebontva kb. fél óra játék + 1-2 óra net/Office volt az igénybevétel, de ezeknek úgy tűnik ez is sok volt, pedig mindkettőn ott virít a GAMER felirat, ami kissé komolyabb trapabírást sejtet. Most erősen gondolkodom az említett A4tech-en. Papíron ugyanazt tudja, anyagra gyengébbnek mondják, de cserébe 1/3 annyiba kerül, és ha már 3 évet bír, akkor már is 1,5x annyit tudtam használni, mint a 2 Logitechet együttvéve.
ON
A Logitech és a "vacak" kifejezés párosítása megmosolyogtatott kissé...
(Még akkor is, ha a jelzett probléma valóban fennállhat)
(Még akkor is, ha a jelzett probléma valóban fennállhat)
Endure. In enduring, grow strong.
Azt elfelejtik,hogy valószínű ez a mini reciever se fog menni USB-hubban mint az összes többi 2,4 GHz-es wireless vackuk.Kicsit idegesítő

Who is General Failure, and why is he reading my drive?
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
