Azért ez jelen formájában elég szemét megoldás, kihagyni a második részt a sorozatból. És azért olyan téren lenne történeti összefüggés, hogy megnézhetnénk mi is lett egyes területekből az eltelt évek alatt. Mikor hallottam először, hogy meglátogathatjuk a kettőben is az egy helyszíneit és megláthatjuk mennyi9t változott nagyon vártam... Itt kevesebb idő telt el, de azért jó lenne egy köztes állapotot is ismerni az egy és a három között......az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

