28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable 3 - készül a PC-s verzió (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
itt szerintem mindenki így gondolkodik, de egyelőre ez van.
Shadowguard
Shadowguard [4578]
Attól még kiadhatnák. Azért ez jelen formájában elég szemét megoldás, kihagyni a második részt a sorozatból. És azért olyan téren lenne történeti összefüggés, hogy megnézhetnénk mi is lett egyes területekből az eltelt évek alatt. Mikor hallottam először, hogy meglátogathatjuk a kettőben is az egy helyszíneit és megláthatjuk mennyi9t változott nagyon vártam... Itt kevesebb idő telt el, de azért jó lenne egy köztes állapotot is ismerni az egy és a három között...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
NIncs történeti összefüggés, max annyi, hogy a főhős kölkét irányítjuk a 3. részben.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Razor03
Razor03 [14703]
Sokat ér ha nem adták a 2.-at. Előbb azt kellett volna megcsinálni. Elmennek a sunyiba.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat