28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dino D-Day - jön Dino, a náci dinoszaurusz (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Úgy nézem az ököl olyan lesz benne, mint rpcjs játékokban a szuperkés. Egy ütés és a raptor 3 métert repül. Punch the Dino!

Vissza

Fórumszabályzat