28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Akkoriban a Vistát kellett majmolni ha tetszett ha nem. Pl. a laptopokhoz nem volt akkoriban XP driver, neten kellett túrni. Biztos a M$ megtömte a zsebüket pénzzel. Nem kellett ehhez a játékhoz Dx10, csak az opciókat tették Windows függővé!

Arról meg ki tehet, hogy nem lett nekik nyereséges? Nem optimalizálták eléggé, minimum GF 7900/8800 szintű kártya kellett hogy megmozduljon. A FarCry-t legalább be lehetett állítani, hogy a maga idejében közepesnek számító kártyán szép legyen és jól fusson.

Aztán a játék menetet is a 12 évesek szintjére alacsonyították, meg érezhető, hogy kiherélték a f/szb* az egészet pedig az előzőzetesek valahogy sokkal velősebbnek tűntek. Hát ez van, túl hájpolták aztán meg nem sikerült megütni a szintet. Jó volt, különleges volt és a mai napig az egyik legszebb, de szerintem a konzolos eladásokkal sem fogják túlszárnyalni az elődöt, mert vannak-lesznek nála jobbak. Persze nem tudom mennyire van ezekben a dolgokban benne a kiadónak a keze, de nem lennék meglepve ha az EA nyomására süllyedne így a Crytek.

Amúgy ezúttal a gépigénytől nem aggódnék, mert a grafika szemre semmivel sem szebb mint az előd, szóval egy 30.000-res kártyával akár high-on menni fog szvsz.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Hype
Hype [368]
Hát, ehhez annyit tudnék hozzáfűzni crytek oldaláról, hogy annó én elég sokat crysis 1-eztem (Crysiscore - crysis.hu-s klánban) ott aztán kaptunk elég pofont a crytektől, először is még az indulás után nem sokkal a community managerrel ment a vita fórumokon hogy miért is kell a rombolható környezethez dx10 meg vista, miért nem lehet ezt winxp-n, ami ugye akkor még 100x stabilabb volt, megvalósítani jött a válasz hogy technikailag kivitelezhetetlen, egyszerűen nem lehet megcsinálni. Megnézed most a bad company-t ugye nem is olyan lehetetlen. Ráadásul velünk aláírattak egy NDA nyilatkozatot az egész klánnal, plussz még a nemzetközileg elismertebb nagyobb klánokkal, hogy majd pályákat, patcheket fogunk tesztelgetni meg netalántán jövőbeli játékokat, ebből annyi valósúlt meg hogy ha jól emlékszem 2 pályát meg 1 patchet oda adtak hogy na akkor nézzük meg, írjuk javaslatokat változatások gyanánt, meg is történt volt egy klántag aki perfect angolul írt nekik többoldalas összegzéseket, hogy min lehetne változtani. Valamit beleraktak valamit nem, kb másfél hónap után 1 válasz nem érkezett fel se vették a kapcsolatot azóta, még egy bétakulcsot se kapott senki azóta a már megjelent folytatásokhoz. Kb eltüntek mint szürkeszamár a ködben.. Nem volt eléggé nyereséges kidobták az egészet, átmentek konzolra.

War, war never changes...

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
russianboy: három éve jelent meg az első, ha ennyi idő alatt nem sikerült összerakni egy jobb gépet (és gyanítom, hogy már akkor se a legújabb konfigoddal álltál neki a játéknak), akkor magadra vess. egy hónap nyári munkával össze lehet szedni egy jobb videókártyára valót...
kisebb már sosem lesz a gépigény, csak egyre nagyobb és nagyobb, főleg ha beújítanak egy nvdia-s szerződést a cryteknél és a legújabb videókártyákat is a játékukkal fogják reklámozni, na akkor tuti nem lesz elég még az egy éves konfig sem.

nekem a videóhoz két észrevételem volna:
egy. a hírben szerepel a "végre" ingame videó, nah hát a nagy robottal való harcról szóló videó is gameplay volt, egy az egyben asszem az egész harcot bemutatták és az nem ma jött ki, már nem is tudom mikor. talán E3-as eresztés volt.

kettő. még csak-csak elhiszem, hogy az első idegen hullámban csak afféle felderítőkkel és "kutyákkal" találkozhattunk, oké. itt meg jön az igazi hadosztály, a keménymag, robotpáncélban meg miegymás. node! nem láttam, hogy le lenne fagyasztva a környezet!? pedig a hátuk tuti kilóg a páncélból, szóval itt most vagy unalmasnak találták a fagyott metropolis megvalósítását("má megin kék minden báeg!"), vagy az erőforrásokat zabálta meg a dolog, nem tudom, de egy épkézláb magyarázatot meghallgatnék az ügyben.
RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
Hát engem a gépigény foglalkoztat leginkább.Az első futott alacsony beállitásokon is szép volt számomra de ennél vajon ne is probálkozzak?


Amugy a videoban ami rögtön nekem szembetűnik ez a célkereszt...öcsém...pocsék.Akkor inkább a korábbi.


Az a bal oldali konzol számomra elég zavaros.Nemtudok eligazodni rajta.

Igen a robotokkal én is igy vagyok.Az első részben ugyebár lények voltak meg azok a csápos polip szerű akármik.Az jo volt mert mégis hasonlitott valamire de ugyanakkor egy idegen faj volt de ez olyan minthogyha egy felujitott Robotzsaru filmből léptek volna ki....

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Vissza

Fórumszabályzat