28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Smurfs: törpös játék érkezik a nyári filmhez kapcsolódóan (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

richy25
richy25 [1087]
Hát egyet kell értsek veletek, ez valami borzalom. Mikor elöször meghallottam, hogy készül valami mozi a törpikékről, azt gondoltam "Na ezt azért nem kéne", de mikor most elolvastam, hogy mindez New Yorkban és 3D-ben... na arra már szavak sincsenek. Kinek jutott eszébe ilyen idióta ötlet?! Ha még legalább maradnának a lovagos, sárkányos világnál, mint a rajzfilm, még azt mondanám, hogy oké, maximum nem nézem meg. Ehelyett bedobják őket a zajos, modern és KICSIT SE ELCSÉPELT Nyújorkba, ahol még törpbogyó sincs... hova fajul manapság a filmipar... -.-

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Vissza

Fórumszabályzat