Én meg soha nem berheltem a DSi-emet sem, minden eredeti volt hozzá. Ez van, szarországban már csak így megy 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Én meg soha nem berheltem a DSi-emet sem, minden eredeti volt hozzá. Ez van, szarországban már csak így megy 

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."
Dark Archon
Németországban 37 euró (10.278 )"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."
Dark Archon

Dark Archon

Who is General Failure, and why is he reading my drive?

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."