28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage- a multiplayer, trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
ez a dead city meggyőzött arról, hogy változatosságban nem lesz hiány a játékban. a multis megoldást viszont nem nagyon értem, meg nem is díjazom. kezdve ott, hogy szokásos szintlépős tápolós marhasággal lesz kitöltve, ahelyett, hogy egy lebilincselő lövöldét csinálnának. (valljuk be a legtöbb ilyen szintlépős dolog arra van kitalálva, hogy pistike kimaxolhassa, szóval "végigtolhassa" a multit aztán dicsekedhessen vele a másik pistikének.)

Vissza

Fórumszabályzat