28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

KoKo
KoKo [4304]
Pár héttel megelőztél, nem semmi, hogy így telik az idő.

No other way but down!

Aruns
Aruns [7073]
Bár már jóval azelőtt is olvasgattam a Dome fórumát, napra pontosan 10 éve, 2001. április 17-én regisztráltam magam.

Nem mintha ennek bármi jelentősége lenne

Vissza

Fórumszabályzat