28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
off:
Nem mondod, hogy a Portal 2 nem tetszett?!
davkar9
davkar9 [11521]
Konzolbuzi GT-től 7.9-et kapott

Sosem adtam a szavukra de azért egy értéktelen 9 körüli pontnak jobban örültem volna. Csak úgy megnyugtatásként. Egyfelől ott van a kinézet és a környezet ami nagyon bejön plusz az ugrabugra is tetszik, azonban ezt leszámítva egy tökátlagos tucatsúter. A 8 fős coop megmozgatta a fantáziámat már első hallásra is, de ahhoz 7 havert kell összeszedni lehetőleg úgy hogy mindenkinek új legyen még az élmény (unottan végigdarálja előttünk a pályát, annak meg mi értelme). A "single" feledhető, egyszer, x idő múlva kétszer végigdarálható coopban de onnantól a játék megreked az üres és ismétlődő multi szintjén. Megveszem mert mindezek ellenére bejön a játék, viszont ennél már tényleg megvárom az árcsökkenést mert a Crysis 2 és a Portal 2 esetében már beleestem a hirtelen felindulásból elkövetett játékvásárlás hibájába.

Vissza

Fórumszabályzat