28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable 3 - demó a megjelenés napján (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
fúúú mekkora ajándék a mikrószafttól, kapunk demót, azta. kíváncsi lennék mit szóltak volna a gamerek ehhez 1999 környékén, amikor szinte kivétel nélkül MINDEN játékhoz volt demó, még ócska flipperes játékokhoz is baszki!

Vissza

Fórumszabályzat