28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable 3 - demó a megjelenés napján (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
miért? a megjelenés napja után már nem ugyanazt a Fable 3-at kapod ha csak utána rendeled meg?
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Hát ja, legalább ki lehet próbálni. Csak a logikát nem értem, miért a megjelenés napján... 1-2 héttel előtte több értelme volna.

Dark Archon

Hype
Hype [368]
Az 1 ugye volt pc-n az nem volt rossz, azóta kimaradtak a dolgok mert no konzol, azért egy próbát megér, legalább ha már lesz demó..

War, war never changes...

Slyder
Slyder [557]
Addig örülj amíg nem tudod milyen... az agyhalott molyneux porig alázta a Fable-t.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
fúúú mekkora ajándék a mikrószafttól, kapunk demót, azta. kíváncsi lennék mit szóltak volna a gamerek ehhez 1999 környékén, amikor szinte kivétel nélkül MINDEN játékhoz volt demó, még ócska flipperes játékokhoz is baszki!

Vissza

Fórumszabályzat