28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 3



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Azért vicces ez az E3--as gameplay videó, amit mutattak a játékról. Konkrétan szar se történik benne. Látunk pár scriptelt ingame múvit, aztán egy nagyon minimális lövöldözést. Hát ez marha jó.

Nem igazán értem, hogy miért tértünk vissza a dzsungelbe. Nekem sokkal jobban bejött az afrikás környezet. De ha már ennyire váltani akartak, akkor minek megint egy sziget. Miért nem mondjuk valami hegyvidékes vagy valamilyen lepukkantabb ázsiai vidékre cserélték le. Nekem eddig elég nagy csalódás ez az E3.

Vissza

Fórumszabályzat