Nem igazán értem, hogy miért tértünk vissza a dzsungelbe. Nekem sokkal jobban bejött az afrikás környezet. De ha már ennyire váltani akartak, akkor minek megint egy sziget. Miért nem mondjuk valami hegyvidékes vagy valamilyen lepukkantabb ázsiai vidékre cserélték le. Nekem eddig elég nagy csalódás ez az E3.