Mondjuk nem pontosan úgy volt, ahogy Kanduhrka leírta, de ha eltűnt a látószögedből az a kis bázis, amit lenyomtál, majd nyomtál egy lükvercet, és visszatolattál, akkor megint ott voltak az emberek. És az amit mondasz, hogy küldenek a helyükre újakat még jól is hangzik, na de 3 másodperccel azután, hogy kinyírtad az előzőt, már ott vannak? Teljen el kicsit több idő, és akkor ok, de ez így remélem javítva lesz, mert tényleg idegesítő volt egy idő után.
Persze, ezt leszámítva, nekem is nagyon bejött a Far Cry 2.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!