28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videokártyák



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Én ebbe az alaplapba már nem rakok másik procit. A 2600k szimpatikus, csak akkor tényleg lap, memória csere is kéne, de erre tényleg nem hiszem, hogy most rászánom magam... és akkor már lehetne egy SSD is mellé... ááá most nem.
Dark Archon
Dark Archon [11850]
Hát igen, innen már nem nagyon van hova lépni, érdemes kivárni, aztán mikor végleg elavult, akkor váltani mondjuk Sandy Bridge-re. Ha nagyon nem bírod ki, akkor viszont vehetsz GTX 560-at, meglátod, hogy megy, aztán ha elégedetlen vagy, hozzácsapsz egy Q9550-et

Dark Archon

Gump
Gump [5430]
Az felejtős, ami gyorsulás azzal lenne, az nem ér annyi (semmi) pénzt (akármilyen proci mellett hasonlítanám a kettőt).
Most amúgy felmerült bennem, hogy egyáltalán a VGA-t kell-e bántani, lehet, hogy jobban járnék platform cserével, de arra most nem fogom rászánni magam.
Dark Archon
Dark Archon [11850]
Nézegetheted a GTX 560-at, de a processzorod nem fogja kihajtani, gyakorlatilag nem sokat érsz majd vele. A GTX 460-at még épp, hogy viszi, de afelett CPU csere sem árt.

Dark Archon

Gump
Gump [5430]
Nekem is tanács kellene. A jó öreg 285 GTX eddig tökéletesen kiszolgált, de új monitort vettem, amihez már kevés lesz azt hiszem.
560 GTX-et nézegettem, egyéb ötlet, konkrét típus érdekelne, 60e a plafon.

Vissza

Fórumszabályzat