Ez a trailer nekem nagyon adja, régen láttam ennyire hangulatos bemutatót!!!


A zene abszolút nem illik a játékhoz, de nekem mocskosul tetszik! A kampó, az új földreba**ós és csigolyatörős kivégzések iszonyat látványosak! KELL!!! 
Fórum » Beszélgetés a játékokról


A zene abszolút nem illik a játékhoz, de nekem mocskosul tetszik! A kampó, az új földreba**ós és csigolyatörős kivégzések iszonyat látványosak! KELL!!! 