Segítségeteket kérném: Megvettem a Black Ops-ot, és indítanám a Singlet: Intrónál kilép, hibaüzenettel. Multinál betöltni, csak az egér helyett a töltő-ikon van, és nemtudok semmit se csinálni. Mi lehet a probléma? Gépet újraraktam, semmi, ugyan ez. Szerintetek?
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
