28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Új gép és bővítés - tippek és tanácsok



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Rage-ben nincs is olyan hogy ultra beállítás te pöcs

juventushungary.hu

Peace
Peace [28933]
Rage ultra beállításokkal gyönyörűen futott. Az hogy 16k-s textúrákkal már senkinél nem indult el, az egy dolog. GTA 4 az 512-es HD 4850-emmel gyönyörűen ment a sokadik peccs után. Nem kell bedőlni a hülyítésnek, nagyon is elég az az 1 giga. Az 560 Ti röhögve vinni fog mindent még 1,5 év múlva is. Én sem hiszem, hogy leváltom a mostani kártyát még 1 évig, pedig 2010 júliusi vétel, de nagyon szépen teljesít, és szerintem fog is. Pedig nem kicsit gyengébb egy 560-asnál.
xyzw
xyzw [762]
Jó, persze trágya módon optimalizált címekről van szó: rage, gta4, stb. Most egy gtx 560 ti 1gb egy best buy kategória (kb. azt vennék most), de van egy olyan érzésem, hogy ha megvenném akkor 1 év múlva sok játéknál nem ütné meg a recommended szintet.
Peace
Peace [28933]
Nem találkoztam ilyen játékkal, pedig végigjátszom az összes AAA kategóriást.

szerk.: full HD, maximum beállításokkal, ezt elfelejtettem hozzátenni.
xyzw
xyzw [762]
Én is nézegettem az 1 gb-os kártyákat (560 gtx ti pl.), csak az a baj, hogy már most sok olyan játék van ami kevesli az 1 gb-ot és ha most újítanék gépet, akkor hülye érzés olyanra beruházni, ami már most kevés.
Babykiller
Babykiller [14268]
Erre a kártyára feleslege ennyi ram, 6670-est kapsz 25ért vagy a 6750 is belefér. A 6770 és a gts450 már kicsit gyorsabb, de 28 alatt nem nagyon kapod meg.
Gobiakos
Gobiakos [13335]
Segítséget kérnék a hozzáértőktől, hogy kb 25k-ig betakarólag milyen PCIE-s VGA-t lehet kibulizni?
Amiben én gondolkodom, az annyi, hogy mindenképp ATI legyen és a memória méretének jó volna megütnie az 1Gb-ot.
Én egyelőre a Sapphire Radeon HD5670 1GB DDR5-tel szemezek, de ha tudtok jobbat, ne tartsátok magatokban!

Előre is köszi a segítséget!

"You don't wanna be my enemy, I promise you"

Vissza

Fórumszabályzat