28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Kell vkinek MW3 olcson?

Valoban eleg hihetetlen tortenet, de miert is ne? Ebayen eleg nehez lenne visszakovetni, hogy honnan is van az a jatek amit elad az illeto, foleg hogy lehet csak 3 dbot arul. Meg ott a tobbi acc... Meg lepasszol parat a nagyobb ebayes eladoknak. Szal meg akar valos is lehet.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat