28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
nem attól lesz valami lopott, mert lemásolják
bemész a boltba és lemásolsz egy szalámit, az nem megy, el kell tenni. szoftvereknél ennyivel könnyebb a helyzet, de hát majd eljön az az idő is, mikor beszkenneled az említett szalámit és otthon kiírod DVD-re
Yossarian
Yossarian [229]
A szoftverkalózkodás új korszakába lépett.

Ezek most vajon lopott szoftvernek minősülnek? Hisz eredeti mind.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!

Vissza

Fórumszabályzat