):
előlről
hátulról
Bocs a gyenge minőségért, pillanatnyilag csak egy nem túl acélos mobiltelefon állt rendelkezésre, de a lényeg talán így is látszik. A póló minősége nem rossz, bár a hátára inkább a hagyományos logót képzeltem volna el. Viszont ingyen volt, úgyhogy nem reklamálok.
Járt még a játék mellé egy poszter, egy soundtrack CD, az AC első része (talán egyszer rászánom már magam egy végigjátszásra), illetve néhány DLC kód is, nem volt rossz vétel.